Sektörel Çözümler

Oracle JD EDWARDS EnterpriseOne Enerji Çözümü

ERA Danışmanlığın enerji sektöründeki orta ölçekli işletmelerin spesifik ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanan bütünleşik çözümü, Oracle Accelerate JD Edwards EnterpriseOne Enerji Sektörü Çözümü Oracle tarafından onaylanarak sektöre sunulmuştur.

Oracle JD EDWARDS EnterpriseOne Gıda Çözümü

Soyyiğit Gıda, Saadet Gıda ve Penguen Gıda gibi gıda sektörününün önemli firmalarında gerçekleştirilen ERP uyarlama projelerinde edinilen deneyim ve sektörel tecrübe ile ERA sektördeki diğer gıda firmaları için hazır sektörel çözüm avantajı sağlamaktadır.

Oracle JD EDWARDS EnterpriseOne Doğrudan Satış Çözümü

Tupperware gibi dünya üzerinde doğrudan satış konusunda ilkleri gerçekleştirmiş bir firma, süreçlerini tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de ERA danışmanlarından aldığı profesyonel hizmetlerin yardımı ile Oracle JD Edwards Enterprise One üzerinde yürütmektedir. Uygulanan doğrudan satış çözümü ile firma değişken satış süreçlerine hızlı ve kolay bir şekilde adapte olmaktadır.

Oracle JD EDWARDS EnterpriseOne İlaç Çözümü

İE Ulagay ilaç ve Abdi İbrahim ilaç gibi ilaç sektörününün başrol oyuncularında gerçekleştirilen ERP uyarlama projelerinde edinilen deneyim ve sektörel tecrübe ile ERA sektördeki diğer ilaç firmaları için hazır sektörel çözüm avantajı sağlamaktadır.