Gelir İdaresi Başkanlığının 15.04.2019 tarihli taslak tebliği ile 01.01.2020 tarihinden itibaren mükelleflerin kullanımı öngörülmektedir.

ERA e-Dönüşüm çözümleri kapsamında Elektronik Sigorta Komisyon Gider Belgesi (e-Sigorta Komisyon Gider Belgesi) ve Elektronik Sigorta Poliçesi (e-Sigorta Poliçesi) için uygulamalar geliştirmektedir.

ERA e-Dönüşüm tecrübesiyle sizlere hızlı, kolay ve ekonomik çözümler sunuyoruz.

ERA e-Sigorta Çözümü

ERA e-Sigorta uygulaması ile sigorta şirketleri ile acentelerinin kağıt ortamda düzenlemekte oldukları Sigorta Poliçelerinin elektronik belge olarak elektronik ortamda düzenlenmesini, muhatabına talebi doğrultusunda elektronik veya kağıt ortamda iletilebilmesini, elektronik ortamda muhafaza ve ibraz edilebilmesini sağlar.

ERA e-Sigorta aynı zamanda sigorta şirketlerinin acentelerine ödedikleri komisyonlar için acenteleri adına düzenledikleri ve acenteler tarafından düzenlenen fatura yerine geçen ve hali hazırda kağıt ortamda düzenlemekte olan “Sigorta Komisyon Gider Belgesi”nin elektronik belge olarak elektronik ortamda düzenlenmesi, muhatabına talebi doğrultusunda elektronik veya kağıt ortamda iletilebilmesi, elektronik ortamda muhafaza ve ibraz edilebilmesine de imkan verir.

e-Sigorta Lisans


ERA e-Sigorta uygulaması müşteriye kurum bazlı lisanslanır. Çözüm müşteriye ait sunucu üzerine kurularak kullanıma sunulur.

İlk Yıl Ücretsiz Bakım


ERA müşterilerine ilk yıl için ücretsiz bakım hizmeti vermeyi taahhüt eder. ERA e-Sigorta Uygulamasının yeni versiyonları yine ücretsiz olarak sunulur..

e-Sigorta Bulut


ERA e-Sigorta çözümü Bulut Sistem üzerinde bir alana kurulur. Kuruma verilecek kullanıcı yetkileri dahilinde uzaktan erişim ile e-Sigorta uygulaması kullanıma sunulur.

Ücretsiz Arşivleme


ERA e-Sigorta çözümü içerisinde arşivleme ücretsiz olarak yapılır. Kurumlar ilave bir bedel ödemeden çözüm dahilinde arşivleme süreçlerini yönetebilirler.

Daha fazla bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz...

Ad Soyad (zorunlu)

E-mail (zorunlu)

Firma Adı

Mesajınız