Oracle Cloud, iş yüklerini bulut ortamında sorunsuz yönetmesine olanak tanıyan eksiksiz ve entegre bulut servisleri sunarak dijital dünyada modernleşmenizi, inovasyon ve rekabet gücü elde etmenizi sağlar.

Bugünün dijital çağında hiçbir sektör dönüşüme kayıtsız kalamaz.

İster artan uyumluluk taleplerinden, ister yükselen iş yapma maliyetlerinden, ister iyileştirilmiş karar alma süreci ihtiyacından...

Dönüşüm nereden gelirse gelsin, her zaman çözülmesi gereken yeni sorunlar olacaktır.

Oracle Bulut çözümleri ile öne geçin ve öncü kalın...

Oracle Bulut Uygulamaları ile Yarını Bugünden Yaşayın...

Oracle tüm işletmenize yönelik eksiksiz süreç seti ile taleplerinizi karşılamanıza olanak sağlar. İhtiyacınıza hangi yöndeyse bugüne uygun başlayıp kolaylıkla büyütme imkanına sahip olabilirsiniz. Hem de bir daha sürüm güncelleme, bakım, yedekleme, sunucu, teknik altyapı ihtiyacı duymaksızın...

Bulut servisler ile gerek teknik altyapı, gerek uygulama gerekse geliştirme platformuna zahmetsizce sahip olmakla birlikte işletmenizin uçtan uca dijital transformasyonunu sağlayabilirsiniz.

Oracle Cloud, sosyal, mobil, analitik, yapay zeka (AI), makine öğrenimi (ML) ve Internet of Things (IoT) gibi modern teknolojilerle de atiklik kazanma ve inovasyonun önünü açar.

Teknik alt yapıdan bulut uygulamalara ERA çözüm için yanınızdadır.

Oracle Bulut Ürünleri zengin portföyünden odaklandığımız uygulamalar:

Oracle Enterprise Performance Management (EPM) Cloud, her ölçekteki şirketin güvenle dijital ekonomiye yön vermesine yardımcı olur. Sektöre özel modern uygulamalar ile Oracle EPM Cloud,

  • En karmaşık bütçeleme süreçlerini yönetmeye
  • Finans ve iş kolları arasında doğru ve atik planları desteklemenize
  • Karlılık ve maliyet yönetimini analiz etmenize
  • Finansal kapanışı hızlandırmanıza
  • Finansal konsolidasyonun sağlıklı ve düzenli olmasına
ve daha fazlasını yapmanıza yardımcı olur.

Satış Gücü Otomasyonunun Ötesine Geçin. Kapsamlı bulut çözümü satış pazarlama ve servis süreçlerine 360 derece görünüm sağlar.

Zengin fonksiyonalite ile satış, servis ve pazarlama operasyonunu geliştirmek, müşteri ilişkilerini güçlendirmek ve daha fazla iş kazanmak için işletmenizin süreçlerini Oracle Müşteri Deneyimi çözümleri ile güçlendirebilirsiniz.

Satış ekiplerinizin, kanallarınızın ve e-ticaret sitelerinizin her yerde ve her cihazda daha hızlı, daha kolay ve daha doğru satış yapmasını sağlayabilirsiniz
Gelişmekte olan teknolojiler daha akıllı veriler ve daha akıllı analizler sunarak çalışanların hızlı iş değeri yaratmasını sağlamaktadır.

Yeni nesil finans ekipleri tedarik zincirlerini ve kaynakları daha akıllıca yöneterek daha atik şirketler yaratmaktadır. Kaynaklarınızı en verimli şekilde yönetebilmeniz için ERP Bulut uygulamaları size yarını bugünden yaşatır.

Finansal yönetimden üretime, satın almadan proje yönetimine zengin fonksiyonaliyesi ile Oracle ERP Cloud uçtan uca çözüm sağlar.

Değişime gösterilen direnci aşmak zordur. Ancak; "İnovasyon" düşüncede başlar.Oracle HCM (İnsan Sermayesi Yönetimi) Bulutu ile kuruluşunuzu geleceğe hazırlamak için dönüşüme adapte edin.

İş gücünüzün başarılı olmasına yardım edecek akıllı, kişisel, uyarlanabilir ve eksiksiz çözüm, kurumsal üretkenliğini artırmanızı sağlar.

Genel İK süreçlerinin uyumunu sağlamak ve uyumluluk kültürünü tüm kuruma yaymak için tüm sürecin mevcut olduğu Oracle HCM Cloud, global insan kaynakları çözümü ile uluslararası deneyimden faydalanma imkanı sunmaktadır

Oracle Iaas, işletmelerin her tür teknolojik iş yükünün Oracle tarafından yönetildiği, barındırıldığı ve desteklendiği kapsamlı bir entegre altyapı hizmetleri kümesidir. Oracle yeni nesil bulut altyapısını oluştururken büyük bir hedef belirledi: Kurumsal veri merkezlerinin performans, kontrol ve yönetim düzeyine erişen ve ötesine geçen, aynı zamanda genel bulutların ölçeğini, esnekliğini ve maliyet tasarruflarını sağlayan bir altyapı oluşturma.

Ortaya çıkan Oracle Bulut Altyapısı sıfırdan tasarlanmıştır.

Oracle IaaS, geleneksel çok katmanlı kurumsal uygulamalar, yüksek performanslı iş yükleri, modern sunucusuz ve kapsayıcı tabanlı mimarilerin tümünü başarıyla çalıştırabilir.Oracle Cloud Altyapı üzerindeki Oracle Veri Tabanı esnek yapılandırma kabiliyetiyle, büyük veya küçük tüm veritabanı iş yüklerinizi Oracle Engineered Systems performans ve gücüyle çalıştırmak için sunulmaktadır.

Oracle Cloud, gereksiniminize özel donanım performansıyla esnek yapılandırma ile kullanılabilen ve müşteri tarafından yönetilen Oracle Veritabanı hizmetleri sunar. Kullanım durumunuza uygun maliyet ve kapasite ile başlamanıza izin verirken gereksinimleriniz zaman içinde değiştikçe uyum sağlama esnekliği sağlar.

Yedekleme, felaket senaryosu yönetimi ve bakım gibi BT ekibinizi yoran işleri Oracle'a bırakarak onların inovasyona yönelmesini sağlayabilirsiniz.
Daha fazla bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz...

Ad Soyad (zorunlu)

E-mail (zorunlu)

Firma Adı

Mesajınız