Bilgisayar destekli iş uygulamaları süreç ve fonksiyonel ürün bilgisinin yanı sıra teknolojik altyapı birikimine ve uygulama geliştirme yetkinliğine ihtiyaç duyar. İşletme, departman veya kullanıcıya özgü ihtiyaçlar standart uygulama fonksiyonları ile karşılanamayabilir.

ERA, gerek sistem ve uygulama içi, gerekse uygulamalar arası çözümler için yazılım geliştirme hizmetleri vermektedir.

Tecrübeli yazılım geliştirme ekibi yüzlerce projede edinmiş olduğu tecrübe ile ihtiyaç duyduğunuz yazılımı günümüz teknolojisi ile kullanımınıza sunar

İş süreci bilgisi, geliştirilen yazılımın başarılı olabilmesi için en önemli etkendir.

Geliştirilen uygulamalar çalışanlar arasındaki bilgi paylaşımını en üst seviyeye çıkarma imkanı sağlamaktadır. Öncelikle, her başarılı projenin detaylı ve kapsamlı bir analiz gerektirdiğini bilen ERA, bünyesinde bulunan danışman, iş analisti ve teknik analistler ile proje için gerekli olan incelemeleri gerçekleştirerek, geliştirilecek çözümün firmaya en uygun şekilde hazırlanması ve adapte edilmesini sağlar.

Uygulanacak çözüm ya tamamen şirketinize özel bir çözüm olacaktır ya da hazır bir çözüm şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda size uygun şekilde özelleştirilecektir.

ERA, yirmi yılı aşkın proje deneyimi ile zamanında, bütçeye uygun ve beklenilen fonksiyonaliteye sahip yazılımı kullanımınıza sunmayı garanti etmektedir.

Uygun Fonksiyonalite ve Özelliklere Sahip Çözüm Sizi Bir Adım Öne Çıkarır...

Daha fazla bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz...

Ad Soyad (zorunlu)

E-mail (zorunlu)

Firma Adı

Mesajınız