Oracle JD Edwards EnterpriseOne, modern ve sadeleştirilmiş kullanıcı deneyimi ile dizayn edilmiştir. Amacına uygun uygulamalar, kullanıcıların çalışma şekilleri ile uyumludur. Dijital teknolojilerle entegre olan yenilikçi yaklaşım, şirketinizin daha akıllı, daha hızlı çalışmasını ve daha fazlasını elde etmesini sağlayarak verimliliği artırma odaklıdır.

Oracle JD Edwards,
  • Tedarik Yönetimi
  • Müşteri İlişkileri Yönetimi
  • Gayrimenkul ve Ev İnşaatı
  • Tarım Ticareti
  • Tekstil / Özellik Yönetimi
  • Çevre Sağlığı ve Güvenliği
konularında tüm endüstri dallarına özel uygulamalar ile uçtan uca çözümler sunmaktadır.

Modern Arayüz


Kullanıcı dostu ekranlar ergonomik dizayn edilmiştir. Kullanıcılar bilgi işleme gerek duymadan ekran özelleştirebilir, birden fazla uygulamayı tek ekranda birleştirebilir, uyarı için izleme listeleri, sorgu ve raporlar oluşturabilirler.

Zengin Fonksiyonalite


JD Edwards EnterpriseOne yüze yakın modülü ve sektöre özel fonksiyon zenginliğiyle müşteri memnuniyeti en yüksek ERP çözümüdür. Esnek yapısı sayesinde işletmelerin süreçlerine kolaylıkla uyum sağlanmaktadır.

Mobilite


Uygulamalara herhangi bir tarayıcı ile ulaşılabilir. Ücretsiz sunulan Apple iPad uygulaması ile uygulamaların tamamına erişildiği gibi, iOS ve Android tabanlı ücretsiz mobil uygulamalar küçük ekranlı cihazlarda kullanım kolaylığı sunar.

Kullanıcı Deneyimi


UxOne yaklaşımı, Alert-Analyze-Act felsefesini yansıtır. Tek ekrandan izleme listesi görülntüleme, grafiksel rapordan detaya gitme, uygulamaya doğrudan erişim gibi kullanıcı deneyimini arttıran imkanlar sunar.

Raporlama


Günümüzde mobil cihazların kişisel kullanımının yaygınlaşması klasik liste halindeki raporlar yerine grafiksel raporlara yönelimi arttırmıştır One View Raporlama aracı, bilgi işlem desteğine gerek kalmaksızın, son kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış gerçek zamanlı grafiksel raporlama çözümü sunmaktadır.

Türkiye Lokalizasyonu


ERA tarafından geliştirilen JD Edwards Türkiye Lokalizasyonu legal ihtiyaçların tamamını karşılamaktadır. Çek-Senet Uygulaması, Mizan, Gelir Tablosu, Hesap Ekstreleri, BA/BS Formu, Mutabakat ve diğer yerel ihtiyaçlar eksiksiz karşılanmaktadır.

IoT


JD Edwards Orchestrator uygulaması IoT sensörlerinden gelen veriyi işlemek için geliştirilmiştir. Gerçek Zamanlı Nesnelerin İnterneti (IoT) verisinin JD Edwards uygulamalarına aktarılması, yazılım yatırımınızın değerini artırır. Operasyonların optimize edilmesini ve daha net analitik yapılmasını sağlar.

Hibrit Kullanım


JD Edwards EnterpriseOne diğer Oracle Bulut Uygulamaları ile entegre çalışmaktadır. Örneğin ERP süreçleri JD Edwards ile yönetilirken insan kaynakları yönetimi Oracle Cloud HCM olabilir. Böyle bir durumda tüm sistem yine entegre olarak çalışmaktadır.

UxOne Kullanıcı Deneyimi

Çözüm ile birlikte üretim yöneticisinden muhasebeye kadar farklı 50 rol için hazır olarak sunulmaktadır. Kullanıcıların uyarı, analiz ve ilgili faaliyeti yönetebilecekleri bu yönetim portalları verimliliği arttırma konusunda yüksek artı değer sağlamaktadır. Kullanıcılar bilgi işlem desteğine gerek kalmadan uyarı-izleme ve sorgu-rapor ekleyebilir; mevcut olanlar üzerinde zahmetsizce değişiklik yapabilirler.

Modern Kullanıcı Arayüzü

Uygulama genelinde kullanım kolaylığı sağlayan günümüz modern teknolojisine paralel arayüzler desteklenmektedir. Harita görünümü, Hiyerarşik Grafik, Takvim Görünümü gibi planlamadan muhasebeye, satıştan insan kaynaklarına kadar tüm modüllerde verinin anlaşılırlığını arttırmaktadır.

Harita Görünümü ve Çok Seviyeli Yapıya Örnek

Takvim Görünümü (MRP Mesajları)

CafeOne

Son kullanıcılar bilgi işlem desteğine ihtiyaç duymadan ekranı istediği sayıda bölerek farklı uygulama ya da raporları tek ekrana getirebilir. Bu sayede bilgiye ulaşım ve karar-destek konusunda hızlı geri dönüş sağlanmaktadır.

CafeOne - Ekranın Dörde Bölünmüş Örneği

Süreç Menü

Süreç menü sayesinde iş süreçlerine uygun menü yapısı kolaylıkla oluşturulmaktadır. Uygulamalara menüler içerisinde kaybolmadan kolaylıkla ulaşabilmenin yanı sıra işletmeye yeni katılan çalışanların sisteme adaptasyonu çok daha hızlı olmaktadır.

Süreç MenüDaha fazla bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz...

Ad Soyad (zorunlu)

E-mail (zorunlu)

Firma Adı

Mesajınız