JD Edwards Enterpriseone

Oracle JD Edwards EnterpriseOne; düşük maliyeti ile bir iş çözümü ve iş değerini, standartlara dayalı teknolojiyi ve derin sektör deneyimini birleştiren kapsamlı bir kurumsal kaynak planlama yazılımlarını barıdıran bir entegre uygulamalar paketidir. EnterpriseOne Apple iPad üzerindeki tüm uygulamaları çalıştıran ilk ERP çözümüdür. JD Edwards EnterpriseOne da mobil uygulamalar sunuyor.

İş gereksinimlerini oluşturmak ve karşılamak için JD Edwards EnterpriseOne veritabanlarına daha fazla seçenek, işletim sistemleri ve donanım sunmaktadır. JD Edwards iş süreçleri ve bu tür Tüketici Ambalaj Malzemeleri, Üretim, Yoğun Varlık ve Projeler ve Hizmetler gibi anahtar çözümler sunan 80 uygulama modülünü içermektedir.

wallet33 (3)Finansal Yönetim; Eğer gelir ya da her birimi, her ülkede / dışarı her kuruş için hesap gerektiğinde kuruluşunuz için en doğru finansal temeli sunmaktadır. Oracle'ın JD Edwards EnterpriseOne finansal yönetim çözümleri, sizin değişen ortamda daha hızlı yanıt ve mali operasyonları düzenleme, ve finansal raporlama doğruluğunu iyileştirmeye yardımcı olabilir.
data45 (3)Proje Yönetimi; Oracle JD Edwards EnterpriseOne proje yönetimi uygulamaları ile proje maliyetleri ve faturaları kontrol altına alıp yönetebilirsiniz.
circular138 (3)Varlık Yaşam Döngüsü Yönetimi; Oracle'ın JD Edwards EnterpriseOne Varlık Yaşam Döngüsü Yönetimi çözümü, bitkilerin, tesis veya ekipman olsun, varlıkları daha iyi yönetmenize yardımcı olur. Sermaye planlaması ve bütçelemeden itibaren, satın alma ve operasyon bakım ve onarım için, JD Edwards EnterpriseOne Varlık Yaşam Döngüsü Yönetimi, tüm varlık yaşam döngüsü boyunca yatırım karlılık ve getirisini maksimize edebilirsiniz.
package12 (3)Sipariş Yönetimi; Oracle'ın JD Edwards EnterpriseOne Sipariş Yönetimi sipariş işleme düzene ve sipariş ömrü boyunca görünürlüğünü ve sipariş takibi kontrolünü sürdürmek sağlayabilirsiniz.
settings68 (3)Üretim Yönetimi; Etkin süreçler kullandığınız kaynakları optimize; Oracle'ın JD Edwards EnterpriseOne İmalat ve Mühendislik üretim, çevre geliştirme, üretim ve zamanında ürünlerini dağıtma süreçlerinde özellikle karışık öod durumlarında çalışanlara yardımcı olur ayrıca kalite, fiyat, teslimat ile ilgili müşteri beklentilerini karşılar. Şimdi, Oracle Agile Ürün Ömrü Yönetimi çözümlerinin eklenmesiyle birlikte JD Edwards EnterpriseOne üretim ve ilgili yetenekleri ile yakından çalışabilirsiniz.
smartphone130 (3)Mobil Çözümler; JD Edwards EnterpriseOne Mobil Çözümler kullanıcı seçimi genişletmek ve her zaman ya da her yerde ulaşılabilir yönetimi çözümleri sunarak verimliliği arttıracak kişiselleştirilmiş hizmetler sunmaktadır.
search99 (3)Raporlama; JD Edwards EnterpriseOne One View Raporlama ile bilginin tüketimi basitleştirilmesi listelenebilir, tablolar, grafikler ve tablolar halinde işlem verileri kişiselleştirilebilmekte ve son kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış bir gerçek zamanlı operasyonel raporlama çözümü sunmaktadır. BT yardım için gerek kalmadan raporlarınızı alabilirsiniz. EnterpriseOne genelinde, kişiselleştirilmiş operasyonel raporlar oluşturmak için esneklik ile son kullanıcıları güçlendirmektedir.
Çözüm Entegrasyonu
  • Proje Maliyetlendirme
  • Genel Muhasebe
  • Satıcılar Muhasebesi
  • Alacak Hesapları
  • Zahmetli (hükümet sözleşme için)
  • Sermaye Varlık Yönetimi
  • Servis ve Garanti Yönetimi
  • ABD Bordro
  • Zaman ve İşçilik
  • Ekipman Fatura