Uygulama Danışmanlığı

Bilgi teknolojileri projelerini zamanında ve bütçeye uygun olarak başarıyla hayata geçirmede birinci sınıf bir proje yönetimi ve danışmanlık hizmeti alınması son derece önemlidir. İş hedeflerine ulaşmada doğru yazılımın tespiti kadar, doğru danışman seçimi de önemlidir. Sizin için en uygun danışmanı görevlendirmek bizim öncelikli görevimizdir. ERP sistemlerinde uzman danışmanlar olarak bizler, ERP uyarlama projelerinin her fazında çalışanlarınıza yol gösterici olabilir, ya da başından sonuna kadar uyarlama projelerinizi gerçekleştirebiliriz. Her iki seçimde de, kazanımı yıllar süren ERP uygulama tecrübemizden faydalanabilirsiniz. ERA danışmanları, yazılım ihtiyaçlarını karşılarken fazladan kaynak ve zaman harcamanızı önleyerek, organizasyonunuzu üst seviyelere çıkarmanıza yardım edecektir.

ERA aşağıdaki ihtiyaçlarınız için destek sağlamaktadır;
  • Proje Yönetimi
  • İhtiyaç Analizi
  • Kurulum
  • Fonksiyonel
  • Teknik Destek
  • Devam Eden Uygulama Projelerine Destek

ERA Consulting Services olarak IBM Maximo Varlık Yönetimi çözümünün teknik danışmanlık, ekran geliştirmeleri (Jsp.Application Desinger) Web Servis entegrasyon geliştirmeleri ve veri tabanı geliştirme uyarlamaları gerçekleştirmekteyiz.

ERA farklı endüstriler ve sektörlerde biriken uzmanlığı ile müşterilerine sağdaki tabloda belirtilen ürünlerle ilgili, uygulama danışmanlığı hizmeti vermektedir;
Oracle- JD Edwards Enterprise One Detaylı bilgi için tıklayın
Oracle- JD Edwards World Detaylı bilgi için tıklayın
IBM Maximo Varlık Yönetimi Detaylı bilgi için tıklayın
Data Access Studio Detaylı bilgi için tıklayın