Public Cloud, dünya genelinde ticari dönüşümlere güç vermektedir.

Altyapıyı bir hizmet olarak kullanan (IaaS) işletmeler dijital dönüşümü hızlandırmakta, geliştiricileri güçlendirmekte, uygulama teslimini hızlandırmakta, BT işlemlerini modernleştirmekte ve pazara girme süresini hızlandırmaktadır.

Oracle Cloud Infrastructure, müşterilere, istenen iş sonuçlarına ulaşmak için uygun maliyetli platform sunar.

Ek olarak, Oracle Cloud Infrastructure'a geçiş yaparak elde edilen performans iyileştirmeleri gözden kaçırılmayacak bir avantajdır.

Oracle Iaas, işletmelerin her tür teknolojik iş yükünün Oracle tarafından yönetildiği, barındırıldığı ve desteklendiği kapsamlı bir entegre altyapı hizmetleri kümesidir. Oracle yeni nesil bulut altyapısını oluştururken büyük bir hedef belirledi: Kurumsal veri merkezlerinin performans, kontrol ve yönetim düzeyine erişen ve ötesine geçen, aynı zamanda genel bulutların ölçeğini, esnekliğini ve maliyet tasarruflarını sağlayan bir altyapı oluşturma.

Ortaya çıkan Oracle Bulut Altyapısı sıfırdan tasarlanmıştır.

Oracle IaaS, geleneksel çok katmanlı kurumsal uygulamalar, yüksek performanslı iş yükleri, modern sunucusuz ve kapsayıcı tabanlı mimarilerin tümünü başarıyla çalıştırabilir.


Oracle Cloud Altyapı üzerindeki Oracle Veri Tabanı esnek yapılandırma kabiliyetiyle, büyük veya küçük tüm veritabanı iş yüklerinizi Oracle Engineered Systems performans ve gücüyle çalıştırmak için sunulmaktadır.

Oracle Cloud, gereksiniminize özel donanım performansıyla esnek yapılandırma ile kullanılabilen ve müşteri tarafından yönetilen Oracle Veritabanı hizmetleri sunar. Kullanım durumunuza uygun maliyet ve kapasite ile başlamanıza izin verirken gereksinimleriniz zaman içinde değiştikçe uyum sağlama esnekliği sağlar.

Yedekleme, felaket senaryosu yönetimi ve bakım gibi BT ekibinizi yoran işleri Oracle'a bırakarak onların inovasyona yönelmesini sağlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz...

Ad Soyad (zorunlu)

E-mail (zorunlu)

Firma Adı

Mesajınız