Oracle tüm işletmenize yönelik eksiksiz süreç seti ile taleplerinizi karşılamanıza olanak sağlar.

Finansal yönetimden tedarik zincirine, insan kaynaklarından kurumsal performans yönetimine kadar çözüm bulacağınız bulut uygulamaları işletmenizin uçtan uca dijital transformasyonunu sağlamaktadır.

Teknik altyapı, sunucu, yedekleme, güvenlik, sürüm güncelleme... Oracle Bulut Uygulamaları ile bunları bir daha düşünmeksizin geride bırakın...

BT ekibinizin teknik sorunlarla uğraşması yerine iş süreçlerine katma değer sağlayacak alanlara yönelmesi Oracle Bulut Çözümleri ile hızlı ve başarılı bir şekilde gerçekleştirilir.

Oracle Bulut Ürünleri zengin portföyünden odaklandığımız uygulamalar:

Oracle Enterprise Performance Management (EPM) Cloud, her ölçekteki şirketin güvenle dijital ekonomiye yön vermesine yardımcı olur. Sektöre özel modern uygulamalar ile Oracle EPM Cloud,
  • En karmaşık bütçeleme süreçlerini yönetmeye
  • Finans ve iş kolları arasında doğru ve atik planları desteklemenize
  • Karlılık ve maliyet yönetimini analiz etmenize
  • Finansal kapanışı hızlandırmanıza
  • Finansal konsolidasyonun sağlıklı ve düzenli olmasına
ve daha fazlasını yapmanıza yardımcı olur.

Satış Gücü Otomasyonunun Ötesine Geçin. Kapsamlı bulut çözümü satış pazarlama ve servis süreçlerine 360 derece görünüm sağlar.

Zengin fonksiyonalite ile satış, servis ve pazarlama operasyonunu geliştirmek, müşteri ilişkilerini güçlendirmek ve daha fazla iş kazanmak için işletmenizin süreçlerini Oracle Müşteri Deneyimi çözümleri ile güçlendirebilirsiniz.

Satış ekiplerinizin, kanallarınızın ve e-ticaret sitelerinizin her yerde ve her cihazda daha hızlı, daha kolay ve daha doğru satış yapmasını sağlayabilirsiniz


Gelişmekte olan teknolojiler daha akıllı veriler ve daha akıllı analizler sunarak çalışanların hızlı iş değeri yaratmasını sağlamaktadır.

Yeni nesil finans ekipleri tedarik zincirlerini ve kaynakları daha akıllıca yöneterek daha atik şirketler yaratmaktadır. Kaynaklarınızı en verimli şekilde yönetebilmeniz için ERP Bulut uygulamaları size yarını bugünden yaşatır.

Finansal yönetimden üretime, satın almadan proje yönetimine zengin fonksiyonaliyesi ile Oracle ERP Cloud uçtan uca çözüm sağlar.

Değişime gösterilen direnci aşmak zordur. Ancak; "İnovasyon" düşüncede başlar.


Oracle HCM (İnsan Sermayesi Yönetimi) Bulutu ile kuruluşunuzu geleceğe hazırlamak için dönüşüme adapte edin.

İş gücünüzün başarılı olmasına yardım edecek akıllı, kişisel, uyarlanabilir ve eksiksiz çözüm, kurumsal üretkenliğini artırmanızı sağlar.

Genel İK süreçlerinin uyumunu sağlamak ve uyumluluk kültürünü tüm kuruma yaymak için tüm sürecin mevcut olduğu Oracle HCM Cloud, global insan kaynakları çözümü ile uluslararası deneyimden faydalanma imkanı sunmaktadır

Daha fazla bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz...

Ad Soyad (zorunlu)

E-mail (zorunlu)

Firma Adı

Mesajınız